a szeretnéd az Esztergomi Vitézek versenynaptárát mindig magadnál rudni, akkor az alábbi linken szinkronizálhatod azt az okostelefonoddal:

https://www.google.com/calendar/embed?src=ec89ns5f127s75mn02fmetn3o4%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Budapest

Így mindig naprakész leszel és megtalálhatod a számodra érdekes programot!

 

Esztergomi Vitézek Rögbi AFC hivatalos esemény naptár
2014. tavasz
Dátum    
Párosítás
 
Kezdő Időpont Esemény Helyszín Pályaválasztó Vendég Eredmény
14-01-06   Téli alapzó edzések   Sportcsarnok    
14-01-18 10.00-16.00 Terem torna 1. Esztergom U8/U10/U12/U14  
14-01-18 17.00 EVRAFC közgyűlés RCHban        
             
14-02-02 10.00-16.00 Terem torna 2. Budapest U8/U10/U12/U14  
14-02-15 10.00-16.00 Terem torna 3. Székesfehérvár U8/U10/U12/U14  
             
14-03-01 13.00 NB1 Esztergom Apródok Nagyvárad 12-15
14-03-08 14.00 Magyar Kupa Vác Budapest Rugby Unió Vitézek  3- 50
14-03-08 12.30 Junior bajnoki Esztergom Vitézek Vikingek  86- 14
14-03-15 15.00 RRC elődöntő Split Nada Vitézek 67-9
14-03-15 10.00-16.00 Március 15. kupa Székesfehérvár Női 7s nemzetközi kupa  
14-03-16 10.00-16.00 Március 15. kupa Székesfehérvár U8/U10/U12/U14/U16/U19  
14-03-20   HUN XV edzőtábor Esztergom      
14-03-22 12.30     HUN U17  Kolozsvár 30-15
14-03-22 14.00 HUN XV edzőmeccs Esztergom HUN XV Kolozsvár 3-47
14-03-23 10.00-16.00 7's bajnokság 1. Esztergom      
14-03-23 10.00-16.00 Női 7's 5. torna Budapest     VI. hely
14-03-29 11.30 Kadét bajnoki Esztergom Vitézek Bulldogok 70-10
14-03-29 12.30 Junior bajnoki Esztergom Vitézek Bulldogok halasztva
14-03-29 14.00 Extraliga Esztergom Vitézek Bulldogok 19-19
             
14-04-05 12.00 Extraliga Budapest KAC Exiles Vitézek 62-29
14-04-06   HUN U18 ET Esztergom      
14-04-09 15.00 U18 EB C csop Esztergom HUN U18 Bulgária 27-8
14-04-12   U18 EB C csop Esztergom HUN U18 Lettorzság 6-24
14-04-10   HUN XV ET Esztergom      
14-04-12   ENC 2C Esztergom Magyarország Ausztria 23-12
14-04-12   Diákolimpia Esztergom U8/U10/U12/U14/U16/U19 lány + TAG
14-04-17   ENTC IX. Zánka Női 7s + U18 nemzetközi edzőtábor    
14-04-17-20 U15/13 Dragon Cup Brno Magyar U15 A 2. hely, B 7. hely    
14-04-23 17.30 Junior bajnoki Esztergom Vitézek Bulldogok 71-5
14-04-26 10-16 NYUGAT Kupa Székesfehérvár junior és kadét 7's torna
14-04-27 10.00-16.00 Női 7's 6. torna Budapest      
14-04-27 ? NB1 bajnoki Százhalombatta Fekete sereg Apródok  
             
14-04-30   FIRA Camp Esztergom 97-98-99 születésűek edzőtábora + játékvezető, edző képzés
14-05-03   RRC Döntő TBD TBD TBD  
14-05-03 10.00-16.00 7's bajnokság 2. Dinnyés      
14-05-04 15.00 NB1 Esztergom Apródok Fekete sereg  
14-05-11 13.00 Junior bajnoki Szeged Gorillák Vitézek  
14-05-11 15.00 Extraliga Szeged Gorillák Vitézek  
14-05-11 10.00-17.00 Női 7's 7. torna Székesfehérvár      
14-05-15   HUN XV ET Ciprus      
14-05-17 15.00 ENC 2C Ciprus Ciprus Magyarország  
14-05-17 15.00 NB1 Esztergom Apródok Cápák  
14-05-17 10.00-17.00 DÉL kupa 7's Szeged 7's junior és kadét  
14-05-24 13.30 Kadét bajnoki Esztergom Vitézek KARC  
14-05-24 14.30 Junior bajnoki Esztergom Vitézek KARC  
14-05-24 16.00 Extraliga Esztergom Vitézek KARC  
14-05-25   HUN U20 EM   HUN U20 ENG team  
14-05-29   HUN 7s ET        
14-05-31   FIRA 7s ffi EC B Thessaloniki (GRE)      
14-05-31 10.00-17.00 NYUGAT kupa 7's Székesfehérvár 7's junior és kadét  
             
14-06-07   ENC Play off ? Esztergom Magyarország    
14-06-07 14.00 Kadét bajnoki Székesfehérvár Vadkanok Vitézek  
14-06-07 15.00 Junior bajnoki Székesfehérvár Vadkanok Vitézek  
14-06-08 16.00 NB1 Dinnyés Cápák Apródok  
14-06-08 10.00-17.00 Női 7's 8. torna Dinnyés      
14-06-14   Extraliga Elődöntő TBD TBD TBD  
14-06-23-tól 28-ig

  U16 Rögbi kalandtábor Esztergom      
14-06-28   Extraliga Döntő TBD TBD TBD  
14-06-28   FIRA 7s női EC B Vilnius (LIT)      
             
14-08-15   HUN U20 ET        
14-08-23   FIRA U20 EB Prága (CZE)      

 

Esztergomi Vitézek Rögbi AFC hivatalos esemény naptár
2013. ősz
Dátum       Párosítás
Kezdő Időpont Esemény Helyszín Pályaválasztó Vendég Eredmény
9. 4. 18.00 HUN XV edzés Budapest, KAC      
9. 7. 11.00 kadét bajnoki Ercsi Bulldogok Vitézek 00-26
9. 7. 12.00 junior bajnoki Ercsi Bulldogok Vitézek 00-108
9. 7. 14.00 extraliga bajnoki Ercsi Bulldogok Vitézek 17-31
9. 14. 11.00 kadét bajnoki Kecskemét KARC Vitézek 00-26
9. 14. 11.00 junior bajnoki Kecskemét KARC Vitézek 00-37
9. 14. 12.30 extraliga bajnoki Kecskemét KARC Vitézek 07-12
9. 14. 15.00 Bratyó emlékmecs Budapest, KAC      
9. 15. 10.00 Női 7's bajnoki Esztergom 1. forduló   8. hely
9. 21. 15.00 RRC Esztergom Vitézek Zagreb RK 23-17
9. 21. 10.00 Öregfiúk Esztergom 30 éves az Esztergomi Vitézek: torna lengyel, és horvát csapatokkal U12/14/16/19 és női valamint öregfiúk csapatoknak
9. 28. 12.00 junior bajnoki Dinnyés Vikingek Vitézek 12-68
9. 28. 14.00 NB1 Dinnyés Cápák Apródok 99-14
9. 28. 15.00 extraliga bajnoki Esztergom Vitézek Exiles 27-12
9. 29. 10.00 Női 7's bajnoki Százhalombatta 2. forduló   7.hely
             
10. 2. 10.00 Diákolimpia Székesfehérvár 3. junior 1. kadét
2. leány
2. U14
2. U12
1. U10
10. 2. 18.00 HUN XV Esztergom edzés    
10. 3. 10.00 HUN XV Esztergom edzőtábor    
10. 4. 7.00 HUN XV Esztergom Indulás Bulgáriába busszal
10. 5. 15.00 ENC 2C Szófia Bulgária Magyarország 05-67
10. 5. 15.00 HUN U17 Szeged HUN U17 Szerbia 05 -73
10. 13. 10.00 Utánpótlás 7's ÉSZAK Kupa Budapest KAC kadét és junior 7's torna,
Egom kadét 1., junior 4. hely
10. 13. 10.00 Női 7's bajnoki Vác 3. forduló   6. hely
10. 19. 11.00 kadét bajnoki Esztergom Vitézek Vadkanok 85-00
10. 19. 12.00 junior bajnoki Esztergom Vitézek Vadkanok 50-16
10. 19. 14.00 Magyar XV Kupa Esztergom Vitézek Kecskeméti ARC 26-00
10. 20. 14.00 NB1 Esztergom Apródok Fekete Sereg 75-10
10. 23. 10.00 Magyar Utánpótlás Kupa Székesfehérvár 1. kadét, 2. kölyök 1. mini, 2. törp 1. U16 lány
10. 24.-25 10.00-18.00 HUN XV Esztergom edzőtábor    
10. 26. 15.00 ENC 2C Esztergom HUN Szlovénia 35-03
10. 26. 10.00 Diákolimpia Esztergom      
10. 27. 14.00 NB1 Esztergom Apródok Cápák 93-13
             
11. 2. 14.00 Magyar Kupa Esztergom Vitézek Exiles 26-00
11. 3. 10.00 Női 7's bajnoki Kecskemét 4. forduló   8. hely
11. 9. 12.00 junior bajnoki Esztergom Vitézek Gorillák 24-12
11. 9. 14.00 extraliga bajnoki Esztergom Vitézek Gorillák 83-3
11. 15. 11.24.   Lille (FRA) 2000-2002 születésűek tornája Franciaországban
11. 16. 10.00 Utánpótlás 7's KELET Kupa Kecskemét kadét és junior 7's torna   1. hely kadét
11.16. 13-17 U13 túra Leforest Csoport 3. hely
11. 16. 14.00 RRC Esztergom Vitézek K Beograd Royal Klub 23-10
11.20. 14.00 U13 túra Cambrai Rugby Olympic Cambrai Vitézek 20-35
11.23. 13.00 U13 túra Hazebrouck Torna győzelem Vitézek-Boulonais 15-5
Vitézek Duisans 15-0
Vitézek-Duisans II. 15-5
Vitézek-Leforest 30-0
11.23 14.00 RRC Zagreb Mladost Vitézek +kadét+ női 17-8
kadét 5-62
11. 30. 12.00 Magyar Kupa Százhalombatta Bulldogok Vitézek  
11.30 14.00 NB1 Százhalombatta Fekete Sereg Apródok  
             
12.04.   Mikulás kupa Esztergom sportcsarnok      
12. 14.-15 10.00 EB, JB konferencia Esztergom RCH      

 

Esztergomi Vitézek Suzuki Rugby SE
  2013 tavaszi program tervezet    
Dátum Esemény Kezdőrúgás
  Verseny Hazai Vendég extra NB1 jun kad női
január 26. Edzőképzés: tolongás nap Esztergom RCH, 11-17 óra
február 3. Teremtorna Esztergom Gyakorló Isk 10 óra U8/U10/U12/U14
február 9. Teremtorna Budapest Hajós Alfréd Isk 10 óra U8/U10/U12/U14
február 9. Sportbál Esztergom RCH 19 óra
február 15. Sportorvos Esztergom RCH 10-15 óráig
február 16. Edzőképzés: 3/4 nap Esztergom RCH, 11 óra
február 23. Teremtorna Székesfehérvár Ált. Isk 10 óra U8/U10/U12/U14
március 3. U18 keretedzés Kecskemét 11.00    
március 9. Extraliga Szeged Vitézek 21-28 ----- 00-93 19-60 ----
márc. 14-16 U18 edzőtábor Esztergom RCH
márc. 14-16 HUN XV edzőtábor Esztergom RCH
március 15. Öregfiúk Százhalombatta március 15. torna
március 15. Március 15. kupa Székesfehérvár U/8/U10/U12/U14
március 16. HUN XV edzőmeccs Mladost            
március 23. Extraliga Vitézek Spartans 31-03        
márc.28-ápr.01 ENTC Zánka, női felnőtt és utánpótlás válogatottak
márc.29 U18 keretedzés Esztergom 18 óra
márc.30-31 Húsvét Kupa Budapest KAC pálya, Exiles szervezés U18 válogatott részvételével
ápr.2-7 U18 EB C csop Esztergom, meccs napok április 3. és 6.
AUT első hely
BUL második hely
HUN harmadik hely
MLD negyedik hely
április 6. Válogatott AUSZTRIA MAGYARORSZÁG 10-11    
április 7. NB1 Apródok KARC II   később      
április 13.-14. NB1 Velence Vitézek -- --- 48-23 83-05  
április 14. NB1 Velence (Dinnyés) Apródok   19-37      
április 20. Válogatott HUN Ciprus 15-16    
április 20. Diákolimpia Esztergom Utánpótlás csapatok 10 órától
április 20. 7's bajnokság Női 6. forduló 10 órától     8. hely
április 24. Utánpótlás bajnoki Fehérvár Vitézek     37-31 43-17  
április 27. Barátságos Apródok angol csapat   42-17      
április 27. Extraliga Vitézek Exiles 67-00        
ápr.28-máj2. U17 vál FIRA-CAMP Edzőtábor Nymburk (Csehország) 5 edző + 5 játékvezető, 26 játékos
május 1. 7's bajnokság Férfi 1. forduló Szentes 10 óra 8. hely
május 5. 7's bajnokság Férfi 2. forduló és női 7. forduló 10 óra Százhalombatta 2. hely férfi, 6 hely női
máj.10-12. 7's vál torna Nancy (FR) férfi és női 7's nemzetközi torna
május 11. NB1 KARC II Apródok ---- 26-00      
május 11. ? Extraliga(halasztott) Nagyvárad Vitézek 14-41        
május 18. 7's EB férfi Kecskemét (utánpótlás 7's torna) HUN 2. hely
június 15. NB1 Fekete sereg Apródok ---- 14.00      
május 25. Extraliga Vitézek Bulldogok 26-30 --- 99-00 12-26  
május 26. 7's bajnokság Női 8. forduló 10 órától 6. hely      
június 1. Extraliga KARC Vitézek 40-24 --- 50-12 26-0  
jún.8-9 7's EB női Prága (Csehország) 12. hely kiestünk a B csoportba
június 2. NB1 Apródok Szentesi 91-esek ---- 71-12      
június 15. Extraliga elődöntő KARC Vitézek 28-35        
június 16. Női 8. forduló Dinnyés Női csapatunk a bajnokságban 5. helyen végzett
jún 20-23 EVRA Öregfiúk Nemzetközi Torna Esztergom
június 29. Döntő, Esztergom Vitézek Bulldogok 21-25        

 

Esztergomi Vitézek Suzuki Rugby SE
      2012 őszi program      
Dátum Esemény Kezdőrúgás
  Verseny Hazai Vendég extra NB1 jun kad női
aug. 31. Sportorvos RCHban 10-16 óráig      
szept.1.-9. HUN U20 EB Prágában            
szept.. 1. Edzőmeccs Exiles Vitézek 16.00        
szept.. 8. Öregfiúk torna     17.30      
szept.. 15. RRC Vitézek Rudar Zenica 20-00 ELMARAD      
szept.. 19. HUN XV Válogatott összetartás KAC pálya 17.30    
szept.. 22. RRC Vitézek Nada Split 19-52        
szept.. 23. bajnoki Esztergomban Vitézek Fehérvár     40-24 46-14 8. hely
szept.. 26. HUN XV Válogatott összetartás KAC pálya 17.30    
szept.. 29. RRC Belgrad RK Vitézek 28-20        
okt. 4-6 HUN XV Edzőtábor Kecskeméten 17.30    
okt.. 6. HUN XV HUN BUL 28-23        
okt.. 6. Diákolimpia utánpótlás korosztályban 10.00-14.00 10.00-14.00  
okt.. 6. bajnoki Kecskeméten         7. hely
okt.. 13. kupaelődöntő Exiles Vitézek 07-17 bajnoki is egyben    
okt.. 17. HUN XV Válogatott összetartás KAC pálya 17.30    
okt.. 20. Kupa Vitézek KARC 22-03        
okt.. 21. bajnoki Szentes Apródok   14-31      
okt.. 23. kupa MUK Székesfehérvár törp ELSŐ, mini-Tát ELSŐ, Esztergom-HARMADIK, kölyök ELSŐ, kadét MÁSODIK, junior   2. hely  
okt. 24.-26 HUN XV Edzőtábor Esztergomban 17.30    
okt.. 27. HUN XV SLO HUN 8-7        
okt. 27. bajnoki Apródok Cápák   00-30   00-14  
okt.. 28. bajnoki Szegeden             6.hely
okt.. 28. bajnoki Vitézek junior Velencei Kék Cápák   26-27    
nov.. 3. bajnoki Battai Bulldogok Vitézek 17-38 10től U10/U12 00-26 29-38  
nov. 03-04 Akadémia Elmarad a rossz időjárás miatt 7's 7's  
nov.. 11. bajnoki Vitézek KARC 19-23   26-00 10-24  
nov.. 17. bajnoki Vitézek Szegedi Gorillák 63-10   31-17 31-19  
nov. 18. bajnoki BP-n KACon             6. hely
nov.. 18. bajnoki KARC II Apródok   halasztva      
nov. 24. RRC Zagreb Vitézek 22-21        
nov.25. bajnoki Apródok Fekete sereg   24-07      
nov. 24-25 Akadémia         7's 7's  
dec.. 1. bajnoki Nagyvárad Vitézek halasztva        
dec. 1. András napi buli 19 óra RCH            
dec. 05 Mikulás Kupa 16 óra Sportcsarnok        
dec. 8-9. Edzői és Játékvezetői konferencia RCH 11 óra        

Női bajnokik: szept 23. Esztergom, október 6. Kecskemét, okt. 23.?, okt. 28. Szeged 10 órától

EVRSE 2011/12 DHL Bajnokság sorsolás
2012 tavasz
DÁTUM ESEMÉNY HAZAI VENDÉG Kezdőrúgás
2012-02-11 Csapatvezetői találkozó Kecskemét   online skype kapcsolat
2012-02-24 Sportorvosi rendelés RCH   10.00
2012-02-25 TAG, Érintős Bajnokság U14/12/10 Székesfehérvár   10.00 - 16.00
2012.02.25 v 04.08. NB1 3. forduló (halasztott) Szentesi 91-esek Esztergomi Apródok 12-27
2012-03-03 NB1 forduló 13. (előrehozott 04.29.), ha az időjárási körülmények engedik Esztergomi Apródok Pécsi Indiánok 13.00
2012-03-10 Extraliga 5. forduló (halasztott) Battai Bulldogok Esztergomi Vitézek Suzuki 21-24
2012-03-10 Edzőmeccs Battai Bulldogok kadét Esztergomi Vitézek Suzuki kadét 25-20
2012-03-11 NB1 forduló 7. Esztergomi Apródok Békéscsabai Benny Bulls 71-05
2012.03.15 (csüt) Nemzeti Ünnep Március 15 Kupa, utánpótlás torna, vagy U18 edzés 8 Székesfehérvár U14/U12/U10, kadét, junior 10.00
2012.03.15 (csüt) Nemzeti Ünnep Öregfiúk Március 15 Kupa Érd, Százhalombatta   10.00
2012-03-17 Kadét forduló Esztergomi Vitézek kadét Velencei Vikingek kadét 00-89
2012-03-17 RRC QF Esztergomi Vitézek Donau Wien (AUT) 14-19
2012-06-02 NB1 forduló 8. Velencei Kék Cápák Esztergomi Apródok 14.00
2012-03-18 Nemzeti Akadémia 5. alkalom U18_edzés_9 Kecskemét U16-17 / U18 / Női 10.00
2012.03.24 (munkanap) RRC SF NADA Split DONAU Wien 68-7
2012.03.30 - 04.08 U18 EB Madrid NED, UKR, POL, SUI, LUX, LTV, SRB HUNgary 24. hely
2012-03-31 Extraliga 7. forduló Budapest Exiles Esztergomi Vitézek Suzuki 09-46
2012-04-01 NB1 forduló 9. Esztergomi Apródok Szentesi 91-esek 22-34
2012-03-31 Női 7's rögbi 4. torna Vác   10.00-15.00
2012-04-01 Klubdiákolimpia 3. torna Érd (Fogócska SE)    
2012.04.04.-08,09 ENTC 7's női edzőtábor Zánka, HUN válogatott + U18    
2012.04.04.-08,09 ENTC 7's női edzőtábor edzőknek és játékvezetőknek Zánka, GYIC    
2012-04-14 Extraliga 8. forduló Kecskeméti ARC Esztergomi Vitézek Suzuki 17-14
2012-04-14 Junior forduló Kecskeméti ARC junior Esztergomi Vitézek Suzuki junior 27-24
2012-04-14 Kadét forduló Kecskeméti ARC kadét Esztergomi Vitézek Suzuki kadét 7-37
2012-04-15 Női 7's rögbi 5. torna Budapest Exiles rendezésében (Zsámbél)   10.00-15.00
2012-04-15 Nemzeti Akadémia 6. alkalom Kecskemét U16-17 / U18 / Női 10.00
2012.04.21 (munkanap) HUN XV ENC mérkőzés Magyarország (Esztergom) Izrael 5-44
2012.04.21 v 22 Klubdiákolimpia 4. torna Esztergom    
2012.04.25 - 29. FIRA U17 edzőtábor Myslenice (POL) POL, CZE, GER, HUN 95-96'os születésűek 30 fő 5 edző, 5 játékvezető
2012-04-28 Extraliga 9. forduló Esztergomi Vitézek Suzuki Fitworld Szegedi Gorillák 78-13
2012-04-29 Női 7's rögbi 6. torna Agárd   10.00-15.00
2012-05-05 Extraliga 10. forduló Esztergomi Vitézek Suzuki Battai Bulldogok 14-19
2012-05-16 Junior forduló Esztergomi Vitézek Suzuki Battai Bulldogok junior 10-44
2012-05-16 Kadét forduló Esztergomi Vitézek Suzuki kadét Battai Bulldogok kadét 48-14
2012-05-20 NB1 forduló 12. Esztergomi Apródok Fekete sereg 66-14
2012-05-12 Extraliga elmaradások Nagyvárad Spartans (ROM) Esztergomi Vitézek Suzuki 7-54 (ROM)
2012-06-02 Junior forduló Esztergomi Vitézek Suzuki junior DARA junior 26-19
2012-06-02 Kadét forduló Esztergomi Vitézek Suzuki kadét DARA kadét 78-00
2012-06-03 Nemzeti Akadémia 7. alkalom Kecskemét U16-17 / U20 / Női 10.00
2012-05-13 Női 7's rögbi 7. torna Székesfehérvár   7. hely
2012-05-19 HUN XV ENC mérkőzés NORway HUNgary 14-28
2012-05-19 Diákolimpia Országos Döntő     több érem, helyezés
2012-05-20 7's rögbi Bajnokság 1 területi torna Gödöllő   3. hely
2012.05.23 (szerda) Junior forduló FRC junior Esztergomi Vitézek Suzuki junior 31-29
2012.05.23 (szerda) Kadét forduló FRC kadét Esztergomi Vitézek Suzuki kadét 5-46
2012-05-26 7's rögbi Bajnokság 2 területi torna Esztergom   2 hely
2012-05-26-28 Női 7's edzőtábor ?    
2012.05.28 (Pünkösd) MEFOB Döntő 7's Kecskemét    
2012.06.01 - 02 Budapest, Nagy Sportágválasztó      
2012-06-02 NB1 forduló 10. Esztergomi Apródok KARC OldBoyz 33-22
2012.06.02 - 03 Férfi 7's rögbi EB DivB (SUI)   8. hely
2012.06.09-10 Női 7's rögbi EB DivA (BUL)   4. hely
2012-06-09 NB1 forduló Velencei Kék Cápák Apródok 43-7
2012-06-09 Extraliga Elődöntők Vitézek Exiles 31-00
2012-06-16 Szuperkupa Apródok Szegedi Gorillák 7-50
2012-06-16 Bronz meccs Battai Bulldogok BP Exiles 51-14
2012-06-16 Döntő Vitézek KARC 20-10
2012-06-30 7's rögbi Bajnokság döntő torna Székesfehérvár   4. hely
2012.07.10 - 14 Egyetemi 7's Rögbi Világbajnokság Brive (FRA)   17. hely
Nyár Beach Rugby Bajnokság      
2012.08.04 -05 Edzőképzés, IRB MO Level Esztergom    
2012.09.02 - 09 U20 EB 8 csapatos Prága (CZE)    
Esztergomi Vitézek Rugby SE
2011/2012 sorsolás ősz
DÁTUM ESEMÉNY HAZAI VENDÉG Kezdőrúgás
2011-08-07 U20 XV válogatott edzés Kecskemét   10.00
2011.08.11.-13. Edzőtábor Esztergom RCH    
2011-08-13 Beach rugby Öböl Beach Dorog   10.00
2011-08-17 U20 XV válogatott keretszűkító edzés Kecskemét   18.00
2011-08-24 U20 XV válogatott edzőmeccs U20 (Kecskemét) Szeged 18.00
2011.08.28-31 U20 XV válogatott edzőtábor Esztergom   18.00
2011-09-04 Magyar Kupa elődöntő FWRC Gorillák Vitézek Suzuki 00-26 (19-67 edzőmeccs)
2011-09-04 Csapat vezetői értekezlet Kecskemét   10.00
2011-09-07 U20 XV válogatott edzés Kecskemét   18.00
2011-09-10 Magyar Kupa döntő Esztergomi Vitézek Suzuki Battai Bulldogok 32 - 17
2011-09-11 Nemzeti Akadémia 1. Kecskemét U20, U18, női 10.00
2011-09-14 U20 XV válogatott edzés Kecskemét   18.00
2011-09-17 kadét 1. forduló Vitézek kadét (Ferences pálya) Fehérvár kadét 104-07
2011-09-17 junior 1. forduló Vitézek junior (Ferences pálya) Fehérvár junior 15-17
2011-09-17 Női 7's 1. forduló Esztergomi forduló (RCH stadion)   10 óra
2011.09.19. - 25. U20 XV válogatott EB C csoport, 21. és 23. mérkőzés napok Görögország (Theszaloniki) Magyarország, Ukrajna, Szerbia, Görögország indulás 19.-én 17 óra, Érd Stop Shop parkoló
2011-09-24 Diákolimpia Esztergom (Vasas és Ferences pálya)   10.00
2011-09-25 RRC 2. forduló Vitézek Suzuki Pobednik 15-14
2011-10-01 Női 7's válogatott Lvov (UKR)    
2011-10-01 RRC 3. forduló Celik Zenica (Bosznia) Vitézek Suzuki 27-24
2011-10-01 Kadét 5. forduló Velencei Vikingek (Pázmánd) Esztergomi vitézek kadét 43-32
2011-10-08 Extraliga 3. forduló Vitézek Suzuki (Ferences pálya) KARC 29-12
2011-10-08 kadét 3. forduló Vitézek kadét (Ferences pálya) KARC kadét 94-00
2011-10-08 junior 3. forduló Vitézek junior (Ferences pálya) KARC junior 26-00
2011.10.08 v09 KLUB Diákolimpia 1. Tárnok U12, U14, 7's kadét, 7's junior  
2011-10-09 NB 1. 1 ford Békéscsabai Benny Bulls Apródok + 7's junior 14-19
2011-10-09 Nemzeti Akadémia 2. Kecskemét U20, U18, női 10.00
2011-10-15 NB 1. 3. forduló Apródok Velencei Kék Cápák 38-22
2011-10-16 XV válogatott Magyarország (Szeged) Szerbia 43-7
2011-10-16 Női 7's 2. forduló Szeged   10.00
2011-10-22 Extraliga 4. forduló FWRC Gorillák Vitézek Suzuki 14-99
2011-10-22 kadét 4. forduló FWRC Gorillák kadét Vitézek kadét 17-87
2011-10-22 junior 4. forduló FWRC Gorillák junior Vitézek junior 24-12
2011-10-29 MUK Esztergom utánpótlás Junior, Kadét, Kölyök Kupagyőzelem
Mini 2. éd 4. hely
2011-10-29 XV válogatott Magyarország (Esztergom) Dánia 13-21
2011-10-29 Nemzeti Akadémia 3. Esztergom U20, U18, női  
2011-10-30 NB 1 Kecskemér Oldboyz Apródok 17-36
2011-11-05 XV válogatott Ausztria (Bécs) Magyarország 38-7
2011-11-06 NB 1. 4. forduló Fekete sereg (Esztergomban, RCH pálya) Apródok 7-71
2011-11-06 Női 7's 3. forduló Székesfehérvár   10.00
2011-11-12 Extraliga 1. forduló Vitézek Suzuki Nagyvárad Spartans 56-7
2011-11-12 Junior 9. forduló KMRA junior (Százhalombatta) Esztergomi Vitézek Junior 82-0
2011-11-12 Kadét 8. forduló KMRA kadét (Százhalombatta) Esztergomi Vitézek Kadét 24-12
2011-11-13 KLUB Diákolimpia 3. Székesfehérvár U10, U12, U14, leány 10.00
2011-11-13 NB 1. 5. forduló Apródok (Ferences pálya) Elefántok 22-17
2011-11-19 RRC 4. forduló Vitézek Suzuki Athens 20-0
2011-11-20 NB 1. 6. forduló Pécsi Indiánok Apródok 17-55
2011-11-20 Nemzeti Akadémia 4. Kecskemét U16, U18, női 10.00
2011-11-26 RRC 5. forduló HARK Mladost Zagreb Vitézek Suzuki 15-40
2011-11-27 NB 1. 7. froduló Apródok Szentes halasztás tavaszra
2011-12-02. - 04. IRB Level II edzőképzés Esztergom RCH    
2011-12-03 Extraliga 2. forduló Vitézek Suzuki Budapest Exiles 59-3
halasztás Extraliga 5. forduló Battai Bulldogok RK Vitézek Suzuki halasztás 2012

 

2010/2011 tavaszi sorsolás
DÁTUM ESEMÉNY HAZAI VENDÉG Kezdőrúgás
2011-02-05 Csapat vezetői értekezlet      
2011-02-13 Nemzeti Akadémia U18, U16, női-leány   10.00
2011.02.18-20 Nemzetközi játékvezetői képzés Esztergom RCH    
2011-02-20 Edzőmeccs Fehérvár RC Vitézek 24-54
2011-02-26 TAG Rugby Székesfehérvár   12.00
2011-03-05 U18 EB Magyarország (Szeged) Szerbia 32-12
2011-03-20 Extra liga középdöntő
Esztergomban
Naygvárad Vitézek Suzuki 10-67
2011-03-12 Extra liga középdöntő Vitézek Suzuki KARC 28-14
2011-03-12 kadét Vitézek Suzuki KARC 20-5
2011-03-15 Március 15 kupa Székesfehérvár mini, kölyök,, leány mini 1., kölyök 2., leány 3.
2011-03-15 kadét Fehrévár RC Vitézek Suzuki 13-16
2011-03-15 junior Fehrévár RC Vitézek Suzuki 21-31
2011-03-20 NB 1 rájátszás, Egom Szentes Apródok 10-62
2011-03-26 Extra liga középdöntő Vitézek Suzuki Bp. Exiles 38-13
2011-03-26 junior Vitézek Suzuki Bp. Exiles 34-13
2011-03-27 Nemzeti Akadémia Kecskemét U18, U16, női 10.00
2011-04-02 Extraliga középedöntő Bulldogok Vitézek Suzuki 14-16
2011-04-02 Nemzeti Akadémia válogatotthoz kapcsolva U20B, U18, U16  
2011.04.08-10 U18 Edzőtábor Esztergom    
2011-04-10 Extra liga középdöntő Szeged Vitézek Suzuki 10-79
2011-04-10 Junior Dél-alföldi Rögbi Akadémia Esztergomi Vitézek 15-11
2011-04-09 NB 1 rájátszás Apródok Elefántok 24-12
2011.04.15.-24. U18 EB Armagnac-Bigorre (Franciaország) HUN-BUL 66-11
HUN-LUX 27-17
HUN-SRB 7-13
2011-04-16 CEE Esztergomi Vitézek Donau Wien 34-17
2011-04-16- kadét Esztergomi Vitézek Velence tavi Vikingek 41-5
2011-04-16 NB 1 rájátszás Apródok Pécs 29-15 VB 0-0
2011-04-23-24 Dragon Cup Brno U15, U13 3 hely
2011-04-23 Válogatott felkészülés Magyarország Horvátország 12-31
2011.04.27-05.01. U17 Edzőtábor Csehország, Nymburk    
2011-04-30 CEE Donau Wien Esztergomi Vitézek Suzuki 26-13
2011-05-07 Extra liga SF Esztergomi Vitézek Bp Exiles 40-5
2011-05-14 13ó Szuperkupa Apródok Gorillák 20-45
2011-05-14 17ó Extra liga F, Esztergom Vitézek Bulldogok 12-22
2011-05-18 junior Vitézek Suzuki KMRA 12-97
2011-05-18 kadét Vitézek Suzuki KMRA 30-15
2011-05-21 NB 1 rájátszás KARC II. Apródok 12-70
2011-05-22 kadét Vitézek Suzuki
Fehérvár RC
34-10
2011-05-22 junior Vitézek Suzuki Fehérvár RC 19-14
2011-05-28 NB 1 rájátszás Fekete sereg Apródok 5-74
2011-05-28 junior Vitézek Suzuki DARA 15-14
2011-06-04 HUN-NOR     21-05
2011.06.04-05 Női Eb Zánka   HUN 4. hely
2011-05-29 Diákolimpia      
2011-06-12 7's bajnokság Esztzergom   10.30
2011-06-12 Kadét Agárdi Vikingek Esztergomi Vitézek 11.00
2011-06-19 junior Vitézek Suzuki KARC  

 

A 2010-2011 évad versenykiírása és eredményei
DÁTUM ESEMÉNY Eredmény HAZAI VENDÉG
2010-08-07 Csapat vezetői értekezlet     Beach rugby
2010-08-14 Edzőmeccs   U20 Esztergomi Vitézek
2010-08-28 Magyar XV kupa F 17 - 16 Esztergomi Vitézek Suzuki gas.hu Battai Bulldogok
2010-08-28 U20 EB Döntő 19-5 HUN POL
2010-09-04 NB 1 NY 37 - 3 Esztergomi apródok (II) Elefántok
2010-09-11 CEE 16 - 13 Esztergomi Vitézek Suzuki Ricany
2010-09-18 Danubia Express 7's   Piliscsaba  
2010-09-15 Extra liga 13 - 28 Esztergomi Vitézek Suzuki Gas.hu Battai Bulldogok
2010-10-02 NB 1 NY 13 - 54 Elefántok Esztergomi apródok (II)
2010-10-02 junior 0 - 32 Budapest Rögbi Akadémia Esztergomi Vitézek Suzuki Rugby SE
2010-10-09 CEE 7 - 17 Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club Esztergomi Vitézek
2010-10-09 junior 52 - 17 Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club Esztergomi Vitézek Suzuki Rugby SE
2010-10-09 kadét 36 - 30 Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club Esztergomi Vitézek Suzuki Rugby SE
2010-10-10 NB 1 NY 26 - 0 Esztergomi apródok (II) Pécsi Indiánok
2010-10-16 HUN-AUT 22 - 16    
2010-10-16 Diákolimpia Szbatta    
2010-10-17 NB 1 NY 46 - 39 Pécsi Indiánok Esztergomi apródok (II)
2010-10-17 Nemzeti Akadémia      
2010-10-23 Extra liga 12 - 13 Gas.hu Battai Bulldogok Esztergomi Vitézek Suzuki
2010-10-23 MAGYAR utánpótlás KUPA      
2010-10-26 CEE Kupa 00 - 62 Esztergomi Vitézek Bai Mare
2010-10-30 ISR-HUN 23 - 14    
2010-10-30 NB 1 NY 12 - 21 Fekete sereg Esztergomi apródok (II)
2010-10-30 junior 46 - 12 Közép Magyarországi Rögbi Akadémia Esztergomi Vitézek Suzuki Rugby SE
2010-10-30 kadét 46 - 00 Közép Magyarországi Rögbi Akadémia Esztergomi Vitézek Suzuki Rugby SE
2010-11-06 DEN-HUN 21-20    
2010-11-06 NB 1 NY 15-28 Esztergomi apródok (II) Fekete sereg
2010-11-10-13 U20 EB F4 MAGYARORSZÁG Ezüst érmes  
2010-11-14 Nemzeti Akadémia      
2010-11-13 Extra liga 17-14 Esztergomi Vitézek Suzuki Kecskemét A.R.C.
2010-11-20 Extra liga 10-14 Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club Esztergomi Vitézek
2010-12-01   RCH megnyító    
2010-12-06 Mikulás 18 óra    
2010-12-08 Mikulás kupa 16 óra    

A 2009-2010 évad versenykiírása és eredményei
dátum esemény hazai vendég időpont/eredmény
2010.02.14. Nemzeti akadémia, U18, U20, női, Kecskemét 10 óra      
2010.02.27. Első osztály 10. round Esztergomi Vitézek Suzuki Budapesti Exiles május 9-re halasztva
2010.02.27. Kadét bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki Budapesti Exiles halasztva ápr 10
2010.03.06. CEE kupa negyed döntő Ricany (CZE) Esztergomi Vitézek Suzuki 26-10
2010.03.13. Március 15. utánpótlás kupa Székesfehérvár     10 órától
2010.03.13. Junior bajnokság, Székesfehérvárott Budapesti Exiles Esztergomi Vitézek Suzuki 0 - 69
2010.03.14 Nemzeti akadémia, U18, U20, női, Kecskemét 10 óra      
2010.03.20. RRC Esztergomi Vitézek Suzuki NADA Split 15-20
2010.03.20. Első osztály 9. round Esztergomi Vitézek Suzuki II Pécsi Indiánok 38 -14
2010.03.20. Kadét bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki Pécsi Indiánok 8 -20
2010.03.28. Első osztály 8. round gas.hu Battai Bulldogok Esztergomi Vitézek Suzuki 17-16
2010.03.28. Kadét bajnokság gas.hu Battai Bulldogok Esztergomi Vitézek Suzuki  
2010.03.27-04-03 U18 Európa Bajnokság
Treviso olaszország
     
2010.03.28. Női forduló Szeged    
2010.04.01-05 Emerging Nations Trainig Camps Zánka Női válogatottak edzőtábora, és játékvezető, edzőképzés Magyarország I. hely
2010.04.03 Első osztály 11. round K.A.R.C. Esztergomi Vitézek Suzuki 6-3
2010.04.03 Kadét bajnokság K.A.R.C. Esztergomi Vitézek Suzuki 15-7
2010.04.07-11 U17 edzőtábor és játékvezető, edzőképzés Makarska, Horvátország    
2010.04.10 Első osztály 12. round Esztergomi Vitézek Suzuki Nagyvárad Spartans 58-0
2010.04.11 7's Nemzeti Bajnokság 3. forduló      
2010.04.17 RRC Pobednik Belgrád Esztergomi Vitézek Suzuki 17-24
2010.04.17 Női forduló Agárd    
2010.04.18 Nemzeti akadémia, U18, U20, női, Kecskemét 10 óra      
2010.04.22 Junior bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki K.A.R.C 5-7
2010.04.24 Első osztály 7. round Esztergomi Vitézek Suzuki Szegedi Mogorva Gorillák 26-0
2010.04.24 Női interliga és női U16 Magyarország, Székesfehérvár    
2010.04.25 Első osztály 7. round K.A.R.C. Esztergomi Vitézek Suzuki II 26-10
2010.04.28 Kadétbajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki gas.hu Battai Bulldogok 0-26
2010.04.28 Junior bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki gas.hu Battai Bulldogok 0-26
2010.05.01 ENC selejtező, Esztergom MAGYARORSZÁG NORVÉGIA 34-17
2010.05.01 Diákolimpia, Esztergom     10 órától
2010.07.03 Junior bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki Szentes 91-esek 60-7
2010.05.02 Első osztály 10. round Elefántok RSE Esztergomi Vitézek Suzuki II 7-37
2010.05.08 Első osztály 12. round Esztergomi Vitézek Suzuki II. Szegedi Mogorva Gorillák 31-10
2010.05.08 Kadét bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki Szegedi Mogorva Gorillák 0-68
2010.05.09. Első osztály 10. round Esztergomi Vitézek Suzuki Budapesti Exiles 39-7
2010.05.09-14 Női edzőtábor Székesfehérvár    
2010.05.15 ENC selejtező, Bécs AUSZTRIA MAGYARORSZÁG 19-17
2010.05.15-16 7's férfi Grand Prix Sopot (Lengyelország)   10. hely
2010.06.15 Junior bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki Budapesti Exiles 36-10
2010.05.15 Női forduló Székesfehérvár    
2010.05.16 Nemzeti akadémia, U18, U20, női, Kecskemét 10 óra      
2010.05.18 Junior bajnokság K.A.R.C. Esztergomi Vitézek Suzuki 53-7
2010.05.22-23 7's férfi Grand Prix Odense (Dánia)   8. hely
2010.05.22-23 7's női Európa Bajnokság Odense (Dánia)   2. hely
2010.05.22 Első osztály 11. round gas.hu Battai Bulldogok II Esztergomi Vitézek Suzuki II. 13-22
2010.05.22-23 Utánpótlás Kupa Esztergomban      
2010.05.27 Junior bajnokság Fehérvár RC Esztergomi Vitézek Suzuki 0-53
2010.05.29 Első osztály negyeddöntők Esztergomi Vitézek Suzuki
Esztergomi Vitézek Suzuki II
Fekete sereg
gas.hu Battai Bulldogok
31-9
15-101
2010.05.29 Női forduló Székesfehérvár    
2010.06.05 CEE Final, 3rd place game, továbbjutás esetén      
2010.06.05 Női Interliga. Bécs U16 női válogatott    
2010.06.12 Első osztály elődöntők KARC Esztergomi Vitézek Suzuki 16-15
2010.06.13 Nemzeti akadémia, U18, U20, női, Kecskemét 10 óra      
2010.06.19 Első osztály 3 hely Esztergomi Vitézek Suzuki Nagyvárad Spartans 81-10
2010.06.30 junior Közép Mo-i Rögbi Akadémia Esztergomi Vitézek Suzuki 56-9
2010.06.30 kadét Közép Mo-i Rögbi Akadémia Esztergomi Vitézek Suzuki 26-0

A teljes, részletes kiírás itt letölthető.

dátum esemény hazai vendég időpont/eredmény
2009.08.30. Magyar XV. Kupa döntő Esztergomi Vitézek Suzuki gas.hu Battai Bulldogok 25-15
2009.09.04. Első osztály 1. round Esztergomi Vitézek Suzuki II. Esztergomi Vitézek Suzuki 20-22
2009.09.12. Első osztály 2. round Nagyvárad Spartans Esztergomi Vitézek Suzuki 17-22
2009.09.12. Első osztály 2. round FWRC Szeged Esztergomi Vitézek Suzuki II 50-32
2009.09.12. Kadét bajnokság Fitworld Szeged Esztergomi Vitézek Suzuki 17-26
2009.09.19. Első osztály 3. round Exiles Esztergomi Vitézek Suzuki 26-22
2009.09.19. Kadét bajnokság Akadémia Exiles Esztergomi Vitézek Suzuki 0-14
2009.09.20. Első osztály 3. round Esztergomi Vitézek Suzuki II Elefántok 00-26
2009.09.26. 7's Magyar Kupa felnőtt ffi Székesfehérvár Esztergomi Vitézek Suzuki kupagyőztes  
2009.10.03. CEE Cup Esztergomi Vitézek Suzuki RCM Timisoara 5-38
2009.10.03. Első osztály 4. round Esztergomi Vitézek Suzuki II gas.hu Battai Bulldogok II. 12-33
2009.10.10. ENC selejtező, Pécs MAGYARORSZÁG SZLOVÉNIA 17-11
2009.10.10. Diákolimpia, Pécs   Mini 1. hely, Kölyök 2. hely, Kadét 4. hely, Junior 1. hely  
2009.10.31. 7's bajnokság 1 round Kecskeméten Esztergomi Vitézek Suzuki 6. hely  
2009.10.18. Junior bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki Fehérvár Akadémia 55-3
2009.10.18. Kadét bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki Fehérvári Vadkanok 00-65
2009.10.23. Utánpótlás Magyar kupa Gyopárosfürdő Mini 1. hely, Kölyök 1. hely, Junior 3. hely  
2009.10.24. RRC liga Esztergomi Vitézek Suzuki Ljubljana 25-12
2009.10.25. Első osztály 5. round Pécsi Indiánok Esztergomi Vitézek Suzuki II 35-22
2009.10.25. Kadét bajnokság Pécsi Indiánok Esztergomi Vitézek Suzuki 46-15
2009.10.31. Odense ENC selejtező DÁNIA MAGYARORSZÁG 27-18
2009.11.19. Junior bajnokság Szentesi 91-esek Esztergomi Vitézek Suzuki 14h
2009.11.07. CEE Cup UAV Rugby Arad Esztergomi Vitézek Suzuki 12-13
2009.11.14 halasztott 4. fordulóról Első osztály 4. round Esztergomi Vitézek Suzuki K.A.R.C. 6-3
2009.11.14. Kadét bajnokság Esztergomi Vitézek Suzuki K.A.R.C. 24-0
2009.11.21. RRC liga Celik Zenica Esztergomi Vitézek Suzuki 20-27
2009.11.21. Női Magyar 7's Kupa Székesfehérvárott Esztergomi Vitézek Suzuki 4. hely  
2009.11.30. 7's bajnokság 2 round Budapest, Népliget Esztergomi Vitézek Suzuki 8. hely  
2009.12.12. Első osztály 6. round Esztergomi Vitézek Suzuki gas.hu Battai Bulldogok 6-13
TÉLI SZÜNET
2011-03-12 kadét